Upplýsingar um íslenska fulltrúa

Hér sérðu lista með netföngum yfir íslenska fulltrúa í NVL netum.

Arnheiður Gígja Guðmundsdóttir

Arnheiður Gígja Guðmundsdóttir

Nätverk för vägledning/Grundläggande färdigheter
gigja@frae.is

Fjóla María Lárusdóttir

Fjóla María Lárusdóttir

Nätverk för validering
fjola@frae.is

Haukur Harðarson

Haukur Harðarson

Nätverk för validering
haukur@frae.is

Halla Valgeirsdóttir

Halla Valgeirsdóttir

Grundläggande färdigheter
halla@frae.is

Sólborg Jónsdótti

Sólborg Jónsdóttir

Alfarådet
solborg@mimir.is

Guðmundur Gíslason

Guðmundur Gíslason

Nätverk för utbildning i fängelser
gudmundur@fangelsi.is

Hildur Hrönn Oddsdottir

Hildur Hrönn Oddsdóttir

NVL koordinator
hildur@frae.is

Maria Marquard

Hulda Steingrímsdóttir

Hållbar utveckling
huldast@landspitali.is

María Guðmundsdóttir

María Guðmundsdóttir

Kompetenser i arbetslivet
maria@saf.is

Sveinn Aðalsteinsson

Sveinn Aðalsteinsson

Kompetenser i arbetslivet
sveinn@frae.is

Lilja Rós Óskarsdóttir

Lilja Rós Óskarsdóttir

Kompetenseutveckling för lärare
lilja@frae.is